Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament me qera 2+1+2 tek ish dogana, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   652 views Property ID: 306

Vendndodhja: Tirana

Rent: 300 € I negociueshm


Apartament me qira 2+1+2+ ballkon. Apartamenti eshte ndertim i ri dhe i sapo perfunduar, me termoizolim (kapot). Dhomat jane me laminat, kuzhina eshte pjeserisht e mobiluar. Siperfaqja e apartamentit eshte 90 m2 dhe disponon keto ambjente: ambjenti i ndenjes dhe kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral ne cdo ambjent. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore dhe te ofron fasilitet ne linjat urbane dhe nderurbane.Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696733355 Fabjan Ndoi