Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet 2+1 me qera ne Don Bosko, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   583 views Property ID: 403

Vendndodhja: Tirana

Rent: 350 € I negociueshm


Apartament 2+1 i mobiluar ne don bosko afer bujtines se gjelit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 pa ashensor dhe organizohet nga korridori hyres i cili ben shperndarjen ne sallon i cili eshte me ballkon dhe ne dy dhomat e gjumit,tualet me ajrosje natyrale.Cmimi 350 euro i padiskutueshem. Per te pare pronen nga afer kontaktoni : 0696733355 Fabjan Ndoi

Detaje shtese

Property ID
403
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
80
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Kati
5
Viti i Ndërtimit
2000
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo