Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me qera Apartament 2+1 ne Don Bosko, Tirane, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   425 views Property ID: 275

Vendndodhja: Tirana

Rent: 500 € I negociueshm


🏢 Jepet me Qera 2+1 kati 7

Sip: 📐105 m²

📍Vendodhja ne Don Bosko, TIRANE

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon

🛁 2 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 500€ / diskutueshem/

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 105 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh te mire administruar me ashensor, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhomat e gjumit, dhe 2 tualete

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧

📲 Kontakto 📞 +355 697779555

Detaje shtese

Property ID
275
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
105
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
9
Kati
7
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po