Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Apartament 2+1 te Rruga Pjeter Budi, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   2K views Property ID: 454

Vendndodhja: Tirana

Rent: 310 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 2+1 te Rruga Pjeter Budi

Apartamenti jepet BOSH ,ndodhet ne katin 4 ka sipërfaqe 81m2 dhe organizohet ne 3 ambiente salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit 2 dhoma gjumi ,kondrabufe dhe tualet .Ndodhet shume afër me rrugën e Elbasanit ,ne një zone te qete e përshtatshme për familjar .Ka shume afër supermarket ,palestër ,kopshte e çerdhe për fëmije .Jepet për afatgjate.

Çmimi 350 mij lek/Muaj

Per nje vizite ne prone na Kontaktoni!

Detaje shtese

Property ID
454
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
81
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
4
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Jo