Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Kodra mbi komisariatin nr. 6, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   445 views Property ID: 119

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 138 000 € I negociueshm


Shitet shtepi private e mobiluar me sip totale 180.6m2 ( 100 m2 ndertim ) e organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon ,tualet dhe verande Shtepia eshte termo dhe hidro izolim ,patinim ,parket etj Cmimi 138000 euro i diskutueshem

 

 

  • Lloji i Nderteses - 39
  • Meter - 180.6 m2
  • Dhoma - 2  
  • Numri i banjove - 1  
  • Mobiluar - Po  
  • Viti i Ndërtimit -  
  • Kati - 1  
  • Parking - 1