Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

**Okazion** 🏢 Shitet Apartament 3+1+2 📍Ne zonen Astirit , TIRANE, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   481 views Property ID: 300

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 130 000 € I negociueshm


Okazion 🏢 Shitet apartament 3+1 kati 8

Sip: 📐130 m²

📍Vendodhja ne Astir , TIRANE

🛏 3 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon

🛁 2 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 130.000€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 130 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh te mire administruar me ashensor, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhomat e gjumit, Dhe 2 tualete dhe Arredim bashkohor

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Hajro Fishiku 📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
300
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
130
Dhoma
3
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
10
Kati
8
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po