Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥Okazion, SHitet Apartament 3+1+2 Prane QSUT, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   548 views Property ID: 288

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 85 000 € I negociueshm


🔥Okazion

🏢 Shitet apartament 3+1+2

📐Sipërfaqja e shtepise 110.4 m²

📍Vendndodhja Prane QSUT

🛏 3 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 WC 🌅 1 ballkon

💶 çmimi 85.000€

*Apartamenti ka hapësira Te Bollshme!! Sipërfaqe neto 110.4 m2 3 dhoma gjumi, sallon +guzhin + 2 banjo dhe ballkone,plot drite . 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto: Afrim Bajraktari 📞 +355 696733311 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
288
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
110
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
5
Kati
3
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po