Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Dritan Hoxha, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   533 views Property ID: 218

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 215 000 € I negociueshm


Shitet apartament, ndertim i vitit 2020, 2+1+2 Super i investuar ne katin e 6 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe siperfaqe neto 96.7 m2 dhe bruto 117 m2 .Nqs llogarisim vleren e investimit 60.000€ dhe 20.000€ posti i parkimit cmimi eshte 1155€ m2. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne nje ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me ajrosje natyrale , nje dhome femijesh dhe nje tualet tjeter. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme,e shtruar me parket, ngrohje-ftohje me sistem chiller,dritaret dhe vetrata dopio xham cka ofrojne izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte i mobiluar me shume stil me materiale teper cilesore. Apartamenti zoteron nje police me sigurim te plote per 10 vite.Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -2 te pallatit. Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj.Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0696733355 Fabjan Ndoi.

Detaje shtese

Property ID
218
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
96.7
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Kati
6
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2020