Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shengjin Rruga kryesore, Shengjin Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Lezhë   394 views Property ID: 107

Vendndodhja: Lezhë

Çmimi: 45 000 € I negociueshm


Shitet shtepi 1+1 ( 62 m2) e mobiluar kati 7 me ashensor , Shengjin shume prane plazhit. Pallati eshte me pamje nga rruga me drive natyrale gjate gjithe dites .Uje dhe drita 24/24 Cmimi 45.000 euro 💶

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po