Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet ambient biznesi prane Harry Fultz rruga Asim Vokshi, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   1,1K views Property ID: 475

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 240 000 € I negociueshm


☄️Shitet amient biznesi ☄️

📍 Rruga Asim Vokshi

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 100m2 🏢 Kati 0 ,i ndare ne 3 ambiente 🛁 Tualet I kompletuar Cmimi: 240000€

Ambjenti ndodhet ne rrugen kryesore, ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit. Organizohet ne 3 ambjente dhe 1 tualet, dhe eshte totalisht i rikonstrukturuar. Eshte i pershtatshem per zyre, klinike, qender kursesh dhe per shume lloje te tjera aktivitetesh. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detaje shtese

Property ID
475
Lloji i ndërtesës
Zyre
Size
100
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Ballkon
Jo
Ashensor
Jo
Mobiluar
Jo