Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHITET AMBIENT KOMERCIAL DYQAN RRUGA SIRI KODRA, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   522 views Property ID: 114

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 550 € I negociueshm


Jepet me qera Ambient komercial

📐 Sipërfaqe 55m2

📍 Vendndodhja afër bulevardi ri

🛁 1 wc

💶 Çmimi për Shitje Qera 550 €

📌Ambienti është i Ideuar me mjedis funksional brenda të gjitha standardeve të shërbimit, komoditetin dhe sigurinë, afër rrugës dhe i shfrytëzueshme per biznese te ndryshme . Disponon Certifikate Pronësie. Per me shume info kontakt:0697779555

Detaje shtese

Property ID
114
Lloji i ndërtesës
Apartment
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po