Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament Grasoniere te Selvia, rruga Dibres , Me Hipoteke , Tirane, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   443 views Property ID: 347

Vendndodhja: Tirana

Rent: 95 000 € I negociueshm


Shitet Grasoniere te Selvia , me hipoteke. Kati i 8 banim. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe mobiluar me arkitekt deri ne detaje. Vlera e investimit (20.000€)

🏢 Shitet apartament Grasoniere

📐Sipërfaqja e shtepise 47 m²

🛏 1 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1WC 🌅 1 ballkone

💶 çmimi 95.000€

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧! 🤙Kontakto 📲 Telefono 0697779555

Detaje shtese

Property ID
347
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
47
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
9
Kati
8
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po