Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Biznesi Fast Food, Catering,Piceri Don Bosko, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   1K views Property ID: 356

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 20 000 € I negociueshm


Shitet Biznesi Fast Food, Catering,Piceri Don Bosko 80m2 me nje klientel te rregullt .

Disponojmë Biznes, Fast-Food/Piceri për shitje, cili është pozicionuar në Don Bosko, në një nga komplekset me të reja të zonës. Informacion mbi biznesin: • Sipërfaqe mbi biznesin e ambientit : 80m2 • Kati 0 në shtëpi: • Hapësirë ​​e hapur • Tualete • Verandë e shfrytëzuar Të gjitha të tjerat: • Organizimi në gjendje pune. • Totalisht i investuar dhe mobiluar • Sektori i ushqimit të shpejtë, sektori picerie dhe sektori gatimi tradicional. • Fasadë xhami • Sistem kondicionimi dhe sistem aspirimi. • 12 tavolina per te shfrytezuar. • Mundësi shumë e mirë investimi pasi ndodhet në një kompleks të ri dhe të banuar së fundmi. Për vizitë në vend na kontaktoni!

Qeraja mujore: 700€ bruto

📞0696733399

Detaje shtese

Property ID
356
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
80
Ndertes me kate
1
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Mobiluar
Po