Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Okazion Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   472 views Property ID: 352

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 83 000 € I negociueshm


Shitet apartament Okazion 2+1 ne zonen e Freskut,rruga Ramazan Gaxherri . Apartamenti perbehet nga 1 koridor shperndares, 2 dhoma gjumi, sallon, 1 ballkon dhe 2 tualete. Pallati ka ashensor.Apartamenti ndodhet ne nje zone familjare, te qete e me ajer te paster. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

📐 Siperfaqe e Shtepise 103,8 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Rruga Ramazan Gaxherri

💶 Cmimi : 83,000 €

Per info kontakto nr cell : +355696733311

Detaje shtese

Property ID
352
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
103.8
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
9
Kati
5
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po