Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Super Okazion🔥, , 🏢 Shitet apartament me pamje nga deti 1+1, 📍 Shengjin, 100 m nga Deti, shengjin, shengjin Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   488 views Property ID: 262

Vendndodhja: Tirana

Rent: 70 200 € I negociueshm


Okazion

🏢 Shitet apartament 1+1 Sip: 📐70.2 m²

📍Vendodhja ne ShengJin, 100 m nga deti

🛏 1 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 WC 🌅 2 ballkon

💶 çmimi 70.200€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe neto 70.2 m2 1 dhome gjumi, sallon +guzhin+banjo dhe ballkone,plot drite dhe me pamje fantastike nga bregdeti i shengjinit,

Izolim Akustik dhe Termik me dopio tulle dhe lesh guri. • Dritare me dopio xham dhe gaz / hapje antiribalt. • Instalimet hidraulike me tuba multistrat. • Instalimet hidrosanitare incaso dhe sospeso.

Detaje shtese

Property ID
262
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
70.2
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po