Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

1+1 me sallon plus guzhine me vehte Yzberisht, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   2,1K views Property ID: 181

Vendndodhja: Tirana

Rent: 350 € I negociueshm


-Jepet me Qera 1+1 Totalisht e mobiluar -1 dhome gjumi - guzhina ambient me vete - korridor i madh - ballkon i madh qe ka hyrje nga dhoma e gjumit dhe salloni - cdo elektro shetepiake te nevojshme _televizor smart 50" -lavatrice + tharese rrobash _kati i 5(nga 6 kate total) _drejtimi nga lindja, e ndricuar mire pothuajse gjate gjithe dites -pallat i mireadministruar me cdo facilitet prane

Detaje shtese

Property ID
181
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
80
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po