Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 2+1 me Qera te Rruga e Kavajes ,Super Lokacion, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   1,7K views Property ID: 458

Vendndodhja: Tirana

Rent: 420 € I negociueshm


Apartament 2+1 me Qera te Rruga e Kavajes ,Super Lokacion

📐 Siperfaqe e Shtepise 85 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Rruga e Kavajes,tek Condor Center

💶 Cmimi : 420€

Jepet Apartament 2+1 me Qera tek Condor Center ne Rrugen e Kavajes.Apartamenti ndodhet ne katin e 10 (te fundit) te nje pallati te mireadministruar me 2 Ashensor.Jepet i kompletuar totalisht .Pallati eshte me termoizolim dhe izolim akustik .

Condor Center eshte mjaft e kerkuar per banim , ka ne katin e pare supermarket dhe ne te dytin palester dhe ofron facilitete te tjera.

Detaje shtese

Property ID
458
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
85
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
10
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po