Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 2+1 me Qera/Shitet prane Lake View Residences, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   452 views Property ID: 174

Vendndodhja: Tirana

Rent: 1 000 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 2+1 prane Lake View Residences. Zona me e kerkuar ne Tirane. Ndertim i vitit 2022. Prane ka te gjitha sherbimet kryesore. Apartamenti dhe shitet me 2.400€ m2 📐 Siperfaqe e Shtepise 99 m2

📍 Vendodhja Prane Lake View Residences /Tirane

🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon (+kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc 🌅 1 Ballkone

💶 Cmimi per Qera 1000 €

Detaje shtese

Property ID
174
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
99
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
10
Kati
3
Viti i Ndërtimit
2022
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po