Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament ne Shitje ne Qerret, Kavaje Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   1,5K views Property ID: 471

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 65 000 € I negociueshm


☄️ Shitet Apartament 1+1 ne Qerret,Kavaje☄️

📍 100 metra larg nga plazhi

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe te pergjithshme 50 m2

🏢 Kati 5 banim 🛌 1 Dhome Gjumi 🛋️ Sallon 🛁 1 Tualete me ajrosje 🌃 1 Ballkon 📝 Me Certifikatë Pronësie

📌Apartamenti Shitet i Mobiluar

💶 Cmimi 65.000 € (okazion per zonen)

📌 Rezervoni takim tani per te pare pronen!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

Shitet Apartament 1+1 ne bregdetin e Qerretit, 100 m larg detit,ndertim i ri dhe cilesor ,sistem kapot ,izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte 50 m² dhe shitet i mobiluar dhe disponon te gjitha elektroshtepiaket. DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR.

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
50
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Kati
5
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2022