Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Don Bosko, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   410 views Property ID: 152

Vendndodhja: Tirana

Rent: 600 € I negociueshm


Jepet me Qera Super Shtepi Private 4+ 1 tek Don Bosko

Organizimi:

Sallon+Kuzhine 3 Dhoma gjumi 2 tualete

1 korridor shperndares

Kati i dyte eshte I mobiluar, ka 3 dhoma gjumi, nje living room, dhe 2 tualete.

Shtepia ka nje verande 120 m2

Cilesime te tjera:

Totalisht i mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore.

Cmimi 600 euro

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355696733311

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartament
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po