Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet apartament 1+1 tek Rr. Dibres, Tirane Per Shitje

3 muaj më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   503 views Property ID: 529

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 68 000 € I negociueshm


Shitet apartament 1+1 tek Rr. e Dibres(mbrapa komisariatit Nr 4 )

💶Cmimi : 68000 Eur

📐 Siperfaqe e Shtepise 50 m2 bruto 42 m2 neto

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅 1 ballkon 🏙 Kati 2 Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ,apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 bruto dhe 42 m2 neto .Shitet i mobiluar . 📌Rr. e Dibres(mbrapa komisariatit Nr 4 ) Per info te metejshme kontakto nr cel : 0696711100

Detaje shtese

Property ID
529
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
50
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
2
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo