Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Apartament 2+1 plus +( post parkimi ) ne zonen e Bulevardi i ri , Tirane, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   642 views Property ID: 373

Vendndodhja: Tirana

Rent: 500 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 2+1 bulevardi i ri perfshi dhe +(post parkimi)

📐 Siperfaqe e Shtepise 82 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkone

📍 Vendodhja : Bulevardi i ri (ish stacioni trenit)

💶 Cmimi : 500€

Jepet me qera Super Apartament tek Bulevardi i Ri - Siperfaqje brendshme 82m2 - Sallon plot drite dhe arredimi i sapo bere -sistem chiller qendror -parket a21 gjith shtepia -sistem incaso Apartamenti nuk eshte i banuar asnjeher

-I perfshire ne cmim dhe 1 post parkimi kati -1 📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙Kontakto 📲 Telefono 0697779555

Detaje shtese

Property ID
373
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
82
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
1
Kati
5
Viti i Ndërtimit
2023
Parking
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po