Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament 2+1 📍Ne zonen Astirit , TIRANE,, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   2K views Property ID: 382

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 80 000 € I negociueshm


🏢 Shitet apartament 2+1 kati 7

Sip: 📐75 m²

📍Vendodhja ne Astir /afer 2 Palmave , TIRANE

🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon

🛁 1 WC 🌅 1 ballkon

💶 çmimi 80.000€

*Apartamenti ka Hapesira Te Bollshme!! Siperfaqe Bruto 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 10 katesh te mire administruar me ashensor, organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhomat e gjumit, Dhe 1 tualet

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞𝐧!

📲 Kontakto:📞 +355 697779555 ✅ viber ose whatsapp

Detaje shtese

Property ID
382
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
75
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
7
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po