Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet Zyre me Qera tek RING CENTER, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   521 views Property ID: 213

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 € I negociueshm


!!Jepet me qera Ambjent I pershtatshem per Zyra tek RING CENTER!!

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 i shtruar totalisht me parket i organizuar ne 3 ambjente disponon ballkon,verande,2 banjo,ashensor. Lehtësisht i aksesueshem dhe me lokacion perfekt pasi: RING CENTER eshte nje qender polifunksionale e cila përfshin: 4 kate nën tokë parking , 60 dyqane ne 3 kate, bar kafe dhe restorant vetë shërbimi,4 200 m2 zyra, 50 apartamente.

Per me shume na kontaktoni!!!

Detaje shtese

Property ID
213
Lloji i ndërtesës
Zyre
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
8
Kati
7
Viti i Ndërtimit
2015
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po