Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet 1+1 ne Fresk, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   425 views Property ID: 402

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 52 000 € I negociueshm


Shitet apartament Okazion 1 +1 ne zonen e Freskut,rruga Ramazan Gaxherri . Apartamenti perbehet nga 1 koridor shperndares, 1 dhoma gjumi, sallon, 1 ballkon dhe 1 tualete.Apartamenti ndodhet ne nje zone familjare, te qete e me ajer te paster. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

📐 Siperfaqe e Shtepise 60,58 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Rruga Ramazan Gaxherri

💶 Cmimi : 52,000 €

Per info kontakto nr cell : +355696733311

Detaje shtese

Property ID
402
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
60.58
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
8
Kati
3
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo