Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Magazine me Qera ne Yrshek, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   702 views Property ID: 377

Vendndodhja: Tirana

Rent: 500 € I negociueshm


Jepet me Qera Magazinë ne YRSHEK

📍 Vendodhja :Ne Rrugën Dytësore Tirane-Durrës ,Yrshek 📐 Sipërfaqe 140 m2

👍Magazina ka një sipërfaqe prej 150 m2,është 4 metra e lart, organizohet si një open space e ndarë ne 2 ambjente dhe 1 tualet. 👍Ndodhet ne Yrshek afër rrugës dytësore Tirane -Durrës,(përball QTU). I përshtatshëm për biznese të ndryshme si : magazinë, dyqan , depo apo servis makinash siç është aktualisht. 👍Disponon Certifikate te Rregullt Pronësie .

💶 Çmimi 500 € (i diskutueshem)

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

Detaje shtese

Property ID
377
Lloji i ndërtesës
Dyqan
Size
140
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Jo
Ashensor
Jo