Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Rruga Mine Peza, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Me Qera   Tirana   471 views Property ID: 251

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1 300 € I negociueshm


Ambjent Komercial per Qera prane kafe Flora. Ambjent ndodhet buze rruge me siperfaqe 190m i organizuar ne pese ambjente pune dhe tualet. Ideale per zhvillim biznesi ne kete zone, call center, showroom, market,laborator,studio pune e tj.

Detaje shtese

Property ID
251
Lloji i ndërtesës
Zyre
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
1
Kati
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Jo