Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shiten Apartamente 2+1 ,Mundesi e mire investimi per Airbnb, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   489 views Property ID: 160

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 2 600 € I negociueshm


Shiten apartamente 2+1 dhe garazhe te një godine e re banimi pranë Shkollës se Baletit. Vendndodhja është nder zonat me te mira te Qytetit. Mundësi e mire investimi për ti ndare apartamentet ne 8 dhoma për Airbnb. Cmimi 2600 m2

Detaje shtese

Property ID
160
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
98
Numri i banjove
1
Kati
7
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2022