Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Njesi Biznesi buze rruges kryesore ,Laprake, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   486 views Property ID: 302

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 139 000 € I negociueshm


☄️Shitet njesi sherbimi me Super Lokacion,Laprake☄️

📍 Rruga Lord Bajron,prane Spitalit Ushtarak,Tirane.

Njesia ka nje siperfaqe totale prej 46 m2, e cila eshte e ndare ne 1 ambient te shfrytezueshem open space si dhe 1 tualet. Njesia ndodhet ne katin 0 ne buze rruges kryesore. Ambjenti eshte i dhene me qera deri ne Shtator 2025. Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 139.000 € (i diskutueshem)

📌 Rezervoni takim tani per te pare pronen! 📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

Detaje shtese

Property ID
302
Lloji i ndërtesës
Zyre
Size
46
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ballkon
Jo
Ashensor
Jo
Mobiluar
Jo