Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

SHITET APARTAMENT 1+1 PER BANIM DHE INVESTIM NE RUS SHKODER, Shkoder Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   1,6K views Property ID: 482

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 62 000 € I negociueshm


Shitet Apartament 1+1 Okazion per investim dhe banim 82 m2 ndertim me Hipoteke te rregullt !!!

📐 Siperfaqe e Shtepise 82 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhoma Gjumi 🛁 1wc 🌅 Verande e ndare nga ballokoni

📍 Vendodhja : Rus , Shkoder 💶 Cmimi : 62,000€

Per info te metejshme kontakto nr cel :+355696733311

Detaje shtese

Property ID
482
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
82
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
7
Kati
2
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po