Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 3+1 me qera tek 2 Palmat ASTIR, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   2K views Property ID: 340

Vendndodhja: Tirana

Rent: 350 € I negociueshm


☄️ Jepet me qera Apartament 3+1☄️

📍 tek 2 Palmat ASTIR ,Tirane

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 128 m2 🏢 Kati 6 🛌 3 Dhoma Gjumi 🛁 2 Tualete ✅ Jepet i Mobiluar ✅ Sallon ndenje ✅ Ambjent Gatimi ✅ Ballkon

💶 Cmimi 350 €/Muaj

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe 128m2, dhe ndodhet ne katin e 6 ,salloni ndenjes i rregulluar ne menyre bashkekohore ,ambjent gatimit dhomat e gjumit matrimoniale me mobilim te ri.

👍Ndodhet ne zone mjaft te mire ne Astir ,me dalje te shpejt tek bulevardi i ri,dhe unaze .

Detaje shtese

Property ID
340
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
128
Dhoma
3
Numri i banjove
2
Kati
6
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po