Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Lokal ne zonen e Astirit, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   538 views Property ID: 418

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 140 000 € I negociueshm


Shitet ambient Komercial ne Astir

Informacion mbi ambientin:

• Siperfaqe totale 55m2 • Tipologjia e ambientit: Njesi Komerciale • Kati:0

• Organizimi: • Open space • 1 Tualet • Vetrat xhami me pamje nga rruga

• Cilesime te tjera: • Fasade xhami • Aktualisht ne Funksion si Bar

• Zona eshte e zhvilluar ne infrastukture, ofron facilitet dhe mundesi te shumta ne biznes.

• Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

📞0696733399

Detaje shtese

Property ID
418
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
55
Numri i banjove
1
Viti i Ndërtimit
2010
Ndertes me kate
8
Parking
1
Ballkon
Po
Ashensor
Jo
Mobiluar
Po