Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

☄️ Apartamente ☄️, 1+1 2+1 , ne shitje ne super Kompleks, Shengjin, shengjin Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   595 views Property ID: 264

Vendndodhja: Tirana

Rent: 1 050 € I negociueshm


☄️Shiten Apartamente, Shengjin ☄️

📍Vendodhja Shengjin

🔹️Organizimi⬇️

📐Sip te Ndryshme

🏢 Kate te Ndryshme -Opsione te ndryshme apartamentesh 1+1 dhe 2+1 dhe Grasionere - -Ndertim shum cilsor -Apartamente plot drite dhe!100 meter larg detit

💰 Cmimi 1050€\m2

- i diskutueshem

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 🤙Kontakto: Hajro Fishiku 📲 Telefono 0697779555

Detaje shtese

Property ID
264
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po