Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet me Qera Apartamenti 3+2+1 Kompleksi Zirkon, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   394 views Property ID: 299

Vendndodhja: Tirana

Rent: 1 100 € I negociueshm


Jepet me Qera Apartament 3+2+1 Kompleksi Zirkon dhe (post parkimi)

📐 Siperfaqe e Shtepise 160 m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 3 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc

📍 Vendodhja : Kompleksi Zirkon

💶 Cmimi : 1100 €

Detaje shtese

Property ID
299
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
160
Dhoma
3
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
10
Kati
2
Parking
1
Mobiluar
Jo
Ballkon
Jo
Ashensor
Po