Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament 2+1 me qera tek Zoja e Keshillit te Mire, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   2K views Property ID: 325

Vendndodhja: Tirana

Rent: 500 € I negociueshm


☄️ Jepet me qera Apartament 2+1☄️

📍 tek Zoja e Keshillit te Mire ,Tirane

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 72m2 🏢 Kati 1 🛌 2 Dhoma Gjumi te Kompletuara 🛁 1 Tualet ✅ Jepet i Mobiluar ✅ Sallon ndenje ✅ Kuzhine e kompletuar

💶 Cmimi 500 €/Muaj

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe neto 72m2, dhe ndodhet ne katin e 1 ,salloni ndenjes i rregulluar ne menyre bashkekohore ,ambjent gatimit dhomat e gjumit me mobilim te ri.

Detaje shtese

Property ID
325
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
72
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
6
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Jo
Ashensor
Jo