Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Dyqan ne shitje, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Prona Komerciale Për Shitje   Tirana   722 views Property ID: 354

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 65 000 € I negociueshm


Shitet dyqan 52m2 ne Yzberisht Ambjenti ndodhet ne Yzberisht, pran karborant Anel , Tirane. Ambjent i pershtatshem buzë rruges per dyqan, zyra, call center, studio, magazine, dyqan veshjesh, farmaci ose per punime te ndryshme. I pajisur me fasade xhami te jashtem dhe 2 qepena metalike. Ambjenti disponon: tualet • sistem aspirimi dhe kondicionimi • tavan gipsi • spote ndricimi • i patinuar • dysheme e shtruar me pllaka.

Cmimi 65,000€

📞:0696733399

Detaje shtese

Property ID
354
Lloji i ndërtesës
Dyqan
Size
52
Numri i banjove
1
Viti i Ndërtimit
2008
Ndertes me kate
1
Parking
1
Ballkon
Po
Ashensor
Jo
Mobiluar
Jo