Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament ne shitje 2+1+2 tek Rruga Dibres, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   728 views Property ID: 244

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 185 000 € I negociueshm


Shitet apartament 2+1+2 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Rruga Dibres. Hyrja eshte e orientuar nga Lindja dhe ka nje hapesire totale prej 107.2 m katror. Planimetri perfekte dhe shfrytezim maksimal i cdo metri te hyrjes. Kuzhine e bollshme me ndricim natyral e shfrytezuar ne menyre perfekte. Dhoma martesore eshte me garderobe dhe me tualet me vete.

📐 Siperfaqe e Shtepise 107m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 2 wc 🌅 1 Ballkon

📍 Vendodhja : Rruga e Dibres

💶 Cmimi : 185,000 €

Detaje shtese

Property ID
244
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
107
Dhoma
2
Numri i banjove
2
Ndertes me kate
10
Kati
2
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2022