Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Jepet apartament 1+1 me qera te ISH PARKU AUTOBUZAVE, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   751 views Property ID: 215

Vendndodhja: Tirana

Rent: 450 € I negociueshm


Jepet Apartament 1+1 me qera tek ISH PARKU AUTOBUZAVE

📐 Siperfaqe e Apartamentit 60m2

🔘 Organizimi ⤵️

🛋️ 1 Sallon (+Kuzhine) 🛏️ 1 Dhome Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkon 📍 Vendodhja tek Ish Parku i Autobuzave (Afer Square 21)

Jepet me qira apartament 1+1. Super I Investuar ne katin e 3 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe siperfaqe neto 60 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes i cili eshte me ballkon,ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale. Planimetria e apartamentit është mjaft e rregullt dhe hapësirat janë te shfrytezueshme. Ka kondicioner, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik,i shtruar me parket .Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj.Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0696566644 Elton Gjoka.

Detaje shtese

Property ID
215
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
60
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
10
Kati
3
Viti i Ndërtimit
2010
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po