Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Apartament 1+1 afer Shkolles se Bashkuar, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   2,2K views Property ID: 284

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 57 000 € I negociueshm


☄️Shitet Apartament 1+1 afer Shkolles se Bashkuar☄️

🔹️Organizimi⬇️

📐 Siperfaqe 55m2 🏢 Kati 3 🛌 1 Dhome Gjumi 🛁 1 Tualet 📌 Certifikate Pronesie

-Jepet Bosh

💶 Cmimi 57.000 €

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧!

📲 Kontakto: Elton Gjoka 📲 Telefono 0696566644

✅ viber ose whatsapp

👍Apartamenti ka siperfaqe neto 55m2, dhe ndodhet ne katin e 3 te një pallati ekzistues, organizohet nga salloni ndenjes me ballkon , 1 dhome gjumi ,tualet.

Detaje shtese

Property ID
284
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
55
Dhoma
1
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
5
Kati
3
Mobiluar
Jo
Ballkon
Po
Ashensor
Jo