Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Plazhi Shengjinit, Shengjin Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Lezhë   551 views Property ID: 108

Vendndodhja: Lezhë

Çmimi: 45 000 € I negociueshm


Shitet shtepi 1+1 (57 m2 ) shum afer plazhit Shengjin i mobiluar kati 7 me ashensor .Pallati ka drite natyrale gjate gjithe dites me pamje nga rruga. Uje dhe drita 24/24 Cmimi 45.000 Per nje vizite te prones mos ngurroni te na kontaktoni !

Detaje shtese

Lloji i ndërtesës
Apartment
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po