Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Shitet Okazion per Banim ose Investim ne Shkoder Shtepi Private + Truall e gjitha me dokumentacion te Rregullt, Shkoder Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Shkodër   776 views Property ID: 415

Vendndodhja: Shkodër

Çmimi: 72 000 € I negociueshm


Shitet Okazion Per Banim ose Investim ne nje zone shume te qete Shtepi 1 kateshe 100 m2 + Truall 250 m2 ne Shkoder tek Hotel Argenti Ndertimi dhe toka me dokumentacion te rregullt !!

🔹️ 📍 Shkoder Prane Hotel Argentit !

🔹️Organizimi⬇️ 🏢 1 Kate 🛏 2 Dhoma gjumi  🛋 1 Sallone 🍽 1 kuzhine 🚽 1 Tualete 

🌆 1 Ballkon

💵 Cmimi 72.000 €

📌 𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐨𝐧𝐢 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐭𝐚𝐧𝐢 𝐩𝐞̈𝐫 𝐭𝐞̈ 𝐩𝐚𝐫𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐞̈𝐧! 📲 Telefono 0696733311

Detaje shtese

Property ID
415
Lloji i ndërtesës
Shtepia
Size
350
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
1
Kati
1
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Jo