Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Apartament ne shitje 2+1 Rruga Dritan Hoxha, Tirane Per Shitje

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente per Shitje   Tirana   598 views Property ID: 256

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 140 000 € I negociueshm


Shitet apartament, ndertim i vitit 2007, 2+1,ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe siperfaqe neto 111 m2 dhe bruto 130 m2 . Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon ,kuzhine dhe salle ngrenie me vete me dalje ne nje ballkon tjeter , nje dhome gjumi matrimoniale , nje dhome femijesh dhe nje tualet. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme te jep mundesine edhe per ta ndare ne dy apartamente 1+1. Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj. Cmimi :140.000€ Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0696733355 Fabjan Ndoi.

Detaje shtese

Property ID
256
Lloji i ndërtesës
Apartament
Size
130
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
7
Kati
6
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po
Viti i Ndërtimit
2007