Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Super Apartament 2+1 me Qera ne Zonen e Alliasit, Tirane Per Qera

1 vit më parë   Shtepi & Apartamente me Qera   Tirana   1,9K views Property ID: 155

Vendndodhja: Tirana

Rent: 420 € I negociueshm


Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Zonen e Alliasit. I mobiluar ne menyre moderne. Brenda cmimit perfshine (Uji,Ngrohja e Ujit dhe Interneti).

📐 Siperfaqe e Shtepise 95 m2

📍 Vendodhja Allias /Tirane

🔘 Organizimi ⤵️ 🛋️ 1 Sallon (+kuzhine) 🛏️ 2 Dhoma Gjumi 🛁 1 wc 🌅 1 Ballkone

💶 Cmimi per Qera 420 €

Detaje shtese

Property ID
155
Lloji i ndërtesës
Apartment
Size
95
Dhoma
2
Numri i banjove
1
Ndertes me kate
4
Kati
3
Mobiluar
Po
Ballkon
Po
Ashensor
Po